چه گوشواره ای به صورتم می آید؟

تعداد بازدید:573

چه گوشواره ای بپوشم؟

چه گوشواره ای به صورتم می آید؟

مدل صورت من چه شکلی است؟

چه گوشواره ای به صورت های قلب مانند می آید؟

چطور گوشواره مناسب برای صورت کشیده و باریک انتخواب کنم؟

چه گوشواره ای به صورت شکل مربع میاد؟

گوشواره مناسب صورت گرد

صورتتان بیضی شکل است؟ از گوشواره  مناسب صورت خود استفاده کنید.

صورت شما مثلثی شکل است و میخواهید بدانید چه مدل گوشواره ای به صورتتان می آید؟

استخوانبندی صورت و انتخواب گوشواره؟؟؟؟

 

چه گوشواره ای بپوشم؟

همانطور که میدانید انتخواب زیور آلات و بدلیجات مناسب ، یکی از مهمترین مولفه هایی است که میتواند شما را از زیباتر جلوه دهد. گوشواره ها هر کدام برای صورت خاصی مناسب هستند و هر کدام به یک رنگ پوست می آیند و انواع گوشواره ها را میتوانید با مدل مو های مختلف ست کنید .از جمله گوشواره هایی که امروز به وفور یافت میشود گوشواره حلقه ای ،گوشواره آویز،گوشواره میخی یا گوشواره بیخ گوشیو گوشواره های پرسنگ و گوشواره بخیه ای میباشد. اگر گوشواره ای به صورت دوست شما بسیار زیبا می آسو و صورت این شخص را زیبا کرده دلیلی نمیشود که این مدل گوشواره به شما هم بیایدو شما را نیز بسان  دوستتان زیبا نماید.با تواجه به مطالبی که در قسمت های بعدی می آید شما میتوانید بهترین مدل گوشواره را برای خود انتخواب کنید .

چه گوشواره ای به صورتم می آید؟

شما ابتدا باید بدانید صورتتان چه شکلی است و باید فرم صورتتان را  در ذهن خود تجسم کنید ،یاید بدانید گوشواره حلقه ای به چه مدل صورتی می آید ،گوشواره آویزبا چه صورتی زیبایی شما را دوچندان میگند و گوشواره میخی چه تاثیری در بهتر دیده شدنتان دارد،خلاصه هنگامی که قصد خرید گوشواره را دارید باید بشدت دقت کنید تا گوشواره مناسب با صورتتان را انتخواب نمایید.چون اگر گوشواره نامناسب انتخواب کنید صورتتان بهم میریزد.!!!!!!؟؟؟؟؟؟

مدل صورت من چه شکلی است؟

صورت های شما به چند دسته تقسیم میشود ،صورت های گرد،صورت های بیضی شکل،صورت های کشیده،صورت های مثلثی،صورت های مربع مانند،صورت های قلبی شکل ، بعد از اینکه دانستید صورتتان جز کدام یک از دسته های ذکر شده است میتوانید بهترین مدل گوشواره را برای خود انتخواب نمایید.

 

به عکس ها نگاه کنید و مدل صورت خود را برای خرید گوشواره مناسب با صورت خود انتخواب نمایید . گوشواره ها یی که انتخواب میکنید فرم صورت شما را تعییر داده و شما را زیبا تر می کنند.پس در انتخواب گوشواره مناسب دقت کنید .حالا وقتشه بدونید چه گوشواره ای به صورتتون میاد.برای انتخواب گوشواره اول فرم صورتتان را مطابق با عکس ها تشخیص دهید.

 

چه گوشواره ای به صورت های قلب مانند می آید؟

برای انتخواب گوشواره مناسب با صورت شما که همانند قلب است بهتر است از گوشواره های که به شکل اشک هستند استفاده کنید ،انتخواب گوشواره های آویز نیز انتخواب مناسبی برای فرم صورت شماست ،همانطور که گفتم باید قرم صورتتان را در ذهن تجسم کنید و ببینید با چه مدل گوشواره ای زیباتر به نظر میرسد.شما همچنین برای انتخواب گوشواره ای که به صورت قلب مانند تان بیاید میتوانید از گوشواره هایی که قسمت پایینیشان نسبت به قسمت بالاییشان پهن تر است استفاده کنید دقیقا معکوس صورتتان این مدل گوشواره ها نیز به صورت شما جلوه خاصی میدهد.

چطور گوشواره مناسب برای صورت کشیده و باریک انتخواب کنم؟

برای انتخواب گوشواره برای صورت های باریک و کشیده خیلی باید دقت کنید بهتر است گوشواره ای انتخواب کنید که صورتتان را توپرتر نشان دهد. برای انتخواب گوشواره ای که به صورت باریک شما بیاید بهتر است از گوشواره های میخی یا گوشواره های حلقه ای  متوسط و گوشواره حلقه ای بزرگ استفاده کنید شما همچنین برای انتخواب گوشواره مناسب صورتتان میتوانید از گوشواره هایی که به شکل خوشه هستند یا گوشواره های آویزان کوتاه استفاده کنید البته استفاده از گوشواره حلقه ای نسبط به گوشواره آویز کوتاه ،بهتر به نظر میرسد.

 .

چه گوشواره ای به صورت شکل مربع میاد؟

در صورتی که صورتان حالت مربعی دارد و بالا و پایین صورتتان تقریبا یکی استبایستی از گوشواره هایی استفاده کنید که به صورتتان فرم دهد و جلوه صورت شما را دو چندان کند برای انتخوا گوشواره مناسب صورت های مربعی مانند بهتر است ار مدل گوشواره های آویزان و منحنی شکل استفاده کنید تا زیبایی صورتان بیشتر شود.گوشواره های حلقه ای بزرگ و متوسط و گوشواره های آویزانیا همان گوشواره آویز گوشواره های هستند که به صورت شما می آیند و بهار است فقط از این مدل گوشواره استفاده کنیو و به هیچ وجه سراغ گوشواره میخی و گوشواره های مربع شکل نروید.

گوشواره مناسب صورت گرد

برای صورت گرد استفاده از مدل گوشواره ای توصیه میشود که گردی صورت شما را زیاد نکند و توپر تر از آنچه که هست نشان ندهد شما میتوانید از گوشواره های آویز بلد ،که صورتتان را باریک تر جلوه میده استفاده کنید. گوشواره های ممنوعه برای شما هر گوشواره ایست که آویزان نباشد پس از خرید گوشواره حلقه ای کوچک و گوشواره میخی بپرهیزید.گوشواره هایی که در قسمت انتهایی آنها حلقه گردی زده شده نیز برای صورت شما مناسب نیست .

صورتتان بیضی شکل است؟ از گوشواره  مناسب صورت خود استفاده کنید.

در صورتی که شکل صورتتان بیضی شکل است گوشواره ای انتخواب کنید تا صورتتان را متعادل سازد.شما میتوانید همه  مدل های گوشواره را از گوشواره آویز گرفته تا حلقه ای و گوشواره میخی استفاده کنید همه این مدل گوشواره ها به صورتتان می آید.اما گوشواره های میخی و گوشواره های لوژی شکل و مثلثی شکل بیشتر به صورت شما می آید و بهتر است از این مدل گوشواره ها استفاده کنید.

صورت شما مثلثی شکل است و میخواهید بدانید چه مدل گوشواره ای به صورتتان می آید؟

برای صورت های مثلثی شکل که صورتشان شبیه صورت های قلبی شکل است ،استفاده از گوشواره ای پیشنهاد میشود که پیشانی شما را پهنتر جلوه دهد  و چانه تان را توپر تر به نظر نشان دهد .گوشواره های لوزی شکل و آویز و گوشواره های اشک مانند از گوشواره هایی هستند که شما ناگزیر به استفاده از آنها هستید و بهتر است از این مدل گوشواره ها در مجالس و میهمانی ها استفاده کنید تا زیبایی صورتتان دو چندان شود.

استخوانبندی صورت و انتخواب گوشواره؟؟؟؟

در انتخواب گوشواره مناسب برای خود علاوه بر اینکه باید دقت کنید چه گوشواره ای به مدل صورت شما می آید باید به این نکته توجه داشته باشید که استخوانبندی صورت شما چگونه است یا به اصلاه ریز نقش و ریز قلم هستید یا استخوان هایی صفت و درشت در صورت دارید ویا اینکه استخوانبندی صورتتان برای انتخواب گوشواره متوسط است این ها نکاتی هستند که باید در انتخواب گوشواره مد نظر قرار دهیداگر استخوانبندی شما ریز است و ریز نقش هستیدبایستی از گوشواره های ظریف ونازک وصاف، استفاده کنید که نمای صورتتان را بهم نریزد. درصورتی که استخوان بندی متوسطی در صورت خود احساس میکنید باید گوشواره متوسطی  که نه ظریف است و نه خیلی سنگین را برای خود انتخواب نمایید البته شرایط گفته شده در بالا را نیز مد نظر داشته باشید  و در صورتیقلم درشت هستید و استخوان هایی محکم و صورتی شکست ناپذیر دارید از گوشواره هایی استفاده کنید که به صورت استخوانیتان بیاید بله درست متوجه شدید بایستی گوشواره های پهن تر و سنگین تر هستند تا نمای صورت شما را به خوبی حفظ کند .

تا اینجای کار تمامی جنبه های نحوه تعیین مدل گوشواره را فرا گرفتید حال نوبت به شناخت سنگ ماه تولد است 

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ بله
اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک گذاری در لینکدین